10 lat serwisu Eduweb.pl

10 lat Eduweb.pl

Dziś mija okrągłe 10 lat serwisu Eduweb.pl znanego w całym kraju ze znakomitych kursów wideo prowadzonych przez ekspertów Adobe oraz wielu specjalistów specjalizujących się w odrębnych dziedzinach grafiki komputerowej czy projektowaniu i programowaniu stron Internetowych. Ta okrągła rocznica wymaga uwagi dlatego postanowiłem napisać parę słów na ten temat, a przy okazji poinformować o jednodniowej promocji, dzięki której można kupić kursy -20%.

 

Znam Eduweb.pl prawie od początku

Kilka lat temu gdy zaczynałem przygodę z grafiką komputerową i stronami WWW szukałem solidnej wiedzy z oprogramowania Adobe i ogólnych porad praktycznych o projektowaniu i w ten właśnie sposób w Internecie znalazłem jedne z pierwszych kursów o wspomnianej tematyce w Polsce czyli Eduweb.pl. Kupiłem kilka ówczesnych kursów i do dziś chwalę sobie między innymi kursy o Adobe Dreamweaver. Na początku serwis skupiał się głównie wokół oprogramowania Adobe, aż z zainteresowaniem wysłałem wiadomość e-mail z zapytaniem czy w planach jest przygotowanie kursu o Corel DRAW ? W odpowiedzi otrzymałem informację, że być może kurs się pojawi... Minęło kilka lat od tamtej wiadomości i ku mojemu zdziwieniu dostałem wiadomość e-mail, że kiedyś pytałem o kurs Corel DRAW i właśnie jest jego premiera. Szczerze dziękuję za pamięć i wiadomość w tamtym czasie. Oczywiście zakupiłem Kurs Corel DRAW Techniki Pracy, który jest na prawdę świetny i uzupełniłem swoją praktyczną wiedzę z dziedziny grafiki wektorowej. Chociaż sam Corel jest mniej popularny niż Adobe Illustrator to częściej uruchamiam Corela niż Illustratora ponieważ mam do niego sentyment i ma pewne narzędzia, których mi brakuje w Illustratorze, a dodatkowo utwierdza mnie fakt, że coraz mniej jest osób znających oprogramowanie Corel DRAW. Od tamtej pory Eduweb.pl tworzył nowe kursy o różnorodnej tematyce m.in. o CMS Joomla, który osobiście lubię, a także o CMS WordPress, o nowościach z poszczególnych wersji Adobe, o oprogramowaniu AutoCAD, 3DS Max, a także o programowaniu HTML, PHP, JavaScript i wielu jeszcze tworząc tym samym ogromną bazę kursów o projektowaniu grafiki i stron Internetowych czy aplikacji. Każdy może znaleźć coś dla siebie sprawdzając pełną listę kursów na Kursy Eduweb.pl i dodatkowo skorzystaj z wyjątkowej poniższej promocji!

Świętuj 10 lat Eduweb.pl – wszystkie Kursy -20%

10eduEduweb.pl obchodzi właśnie swoje 10 urodziny i przygotował dla Was nie lada promocję! Tylko dziś – 25 maja wszystkie Kursy na eduweb.pl kupicie 20% taniej! 

Na platformie znajdziecie kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW i wiele, wiele więcej! Dostępnych jest ponad 1000 godzin materiałów wideo, a co miesiąc dodawanych jest około 40 godzin wideo kursów i warsztatów dostępnych online. 

Jak skorzystać ze zniżki -20%? Użyj kodu: 10URODZINY wpisując go w pole: Chcę zrealizować Kartę Podarunkową przy zakupie z koszyka lub na stronie pojedynczego kursu. Uwaga! Zniżka nie łączy się z promocją na pakiety.

Świętuj wspólnie 10 urodziny Eduweb.pl i rozwijaj swoje umiejętności!

 

 

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Komentarze   

# Konrad 2017-06-22 13:22
Jestem z nimi od początku, nawet nie wiem kiedy to zleciało. Sto lat :D
+1 # Tomek 2018-01-17 18:15
Wiele kursów tam kupiłem. Kurs tworzenia szablonów pod Joomla, JS, jQuery... Teraz przymierzam się do kursu dotyczącego promowania firmy na FB. Polecam wszystkim ich ofertę. Naprawdę warto

Translator

plenfrdeitptrues

Facebook

Social Media

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej